Франківець приходив в магазин, щоб напитися надурняк

Франківець приходив в магазин, щоб напитися надурняк

News.if.ua
В місті Івано-Франківську в одному із супермаркетів, працівники Державної служби охорони затримали невідому особу, яка влаштувала собі «точку» для вживання спиртних напоїв.

Близько 15 години на пульт охорони Управління ДСО надійшов сигнал тривоги з одного із івано-франківських магазинів. Наряд групи затримання прибув за лічені хвилини.

Прибувши на місце події до міліціонерів звернувся начальник охорони і розповів про подію, яка відбулася в даному закладі. Зі слів працівника, правоохоронці дізналися, що один з покупців уже тривалий час відвідує відділ із спиртними напоями, але кожного разу проходить повз лінію кас без товару.

Чоловік брав з прилавка горілку випивав вміст пляшки, а саму тару залишав у магазині. Так, працівники магазину знайшли шістнадцять порожніх пляшок ємкістю 0,25 л. на загальну суму триста двадцять гривень.

Даного «винахідника» було затримано, а на місце події викликано слідчо-оперативну групу.

48-річного затриманого доставили до міського відділу міліції для винесення відповідного процесуального рішення, а суму спожитого спиртного чоловікові прийдеться заплатити.

УДСО при УМВС України в Івано-Франківській області

посмотреть на News.if.ua