Керченська переправа закриється на реконструкцію з 14 січня

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Рух поромів на Керченській переправі, яка пов'язує Крим з материкової Росією, буде обмежено з 14 січня на два тижні у зв'язку з реконструкцією причалів.

Про це повідомляють РИА Новости.

"З 14 по 28 січня з 08.00 до 15.00 мск рух поромів буде повністю припинятися на переправі через реконструкцію", - сказав представник диспетчерської служби Єдиної транспортної дирекції.

В даний час переправа працює, додав він.

Єдина транспортна дирекція поінформувала, що в даний час автомобільних черг на пором в порту "Кавказ" Краснодарського краю, ні в порту "Крим" немає.

"Погода штатна. Через Керченську протоку курсують пороми "Олімпіада", "Іонас", - йдеться в повідомленні.

Вантажна поромна лінія "Новоросійськ-Керч" також працює майже без черг: навантаження на пором з боку Кубані очікують шість фур, в Керчі поки чекає переправи тільки одну вантажівку.

Поромна переправа через Керченську протоку - основна транспортна артерія, що зв'язує Крим з материкової Росією, тому автомобільні пробки і багатогодинні очікування завантаження машин на пором стали тут звичною справою. Однак восени і взимку автомобільні затори тут виникали лише під час шторму або туману, коли пороми не виходили в рейси.

посмотреть на Gazeta.ua