Львів'яни збирають одяг та речі для немовлят з окупованих територій на Донбасі

Facebook
ВКонтакте
share_fav

12 січня у центрі Львова біля пам'ятника Королю Данилу з 17:00 до 19:00 активісти громадської ініціативи "Допоможи фронту" збирали дитячий одяг та речі для новонароджених у пологовий будинок міста Щастя, що на Донбасі. Попри складну ситуацію і втрати, яких зазнало місто Щастя, що в Луганській області, там очікується бум породіль.

"До нас звернувся головний лікар пологового будинку м. Щастя, це одна з тих лікарень, яку не розбомбили. Там очікується великий бум породілль - частина вже народили, ще 150 народжуватимуть незабаром. Є проблема із дитячими речами - в окупованому місті їх майже не можливо знайти. Та і не має коштів, аби купити. Ми вирішили зібрати у Львові. Дали повідомлення у соціальні мережі, попросили розповсюдити пресу. Усього за кілька годин нам принесли три мішки дитячого одягу - це повзунки, бодіки, шапочки, пелюшки для новонароджених. Усе в чудовому стані, фірмові, попрані і попрасовані речі на хлопчиків і дівчаток. Є потреба у дитячій косметиці та гігієні. Потрібні памперси для немовлят, вологі салфетки, присипки та інші необхідні речі", - каже волонтерка Любов.

Речі збиратимуть також 15 і 17 січня біля пам'ятника Короля Данила увечері. Наступного тижня разом із іншими речами та продуктами для фронту їх передадуть на Донбас.

посмотреть на Gazeta.ua