Різдвяна казка у Тернополі: День чудес, що запам’ятається надовго

поделиться
поделиться
favourite

Від різдвяних свят кожна дитина чекає чогось незвичайного, казкового, чарівного. Усі ці дитячі сподівання виповняться, якщо ви купите для своєї дитини квиток на День чудес “Різдвяна казка” у сімейному клубі «Промінчики».

Впродовж 3-х годин діти віком 4-8 років прийматимуть участь у добрій, чарівній казці, де головними героями є одинока бабуся (відьма, але зовсім не зла) і Янгол. Ця казка не залишить нікого байдужими – ні дітей, ні дорослих. Початок казки – театр тіней, продовження – ляльковий театр на ширмі, а завершення – “живі” актори.

Під час казки діти активно допомагатимуть бабусі готуватися до Різдва – прикрашатимуть ялинку, робитимуть справжнє різдвяне печиво, а ще гратимуться у веселі зимові ігри.

На згадку про “Різдвяну казку” діти зроблять паперового янгола на ялинку, а на завершення – смакуватимуть різдвяним печивом, зробленим власноруч. І, звичайно ж, колядуватимуть!

На малят 1, 6-4 роки чекає День чудес «Різдвяне диво». Діти опиняться у казковій країні мишенят і допомагатимуть Мишці-кухару готувати обід. Ще малята будуть шукати втрачений рецепт печива “Різдвяне щастя”. А знайшовши рецепт, власноруч (і трішечки з допомогою мам) зроблять смачне різдвяне печиво, яким потім смакуватимуть із запашним чаєм.

І звичайно ж, як завжди, буде багато ігор, пісень і танців, нових сенсорних коробок, творчих майстер-класів.

Ці незвичайні різдвяні Дні чудес надовго запам’ятається вашим дітям.

;

Телефонуйте 067-353-1432 і запишіть свою дитину на свято!

Наш сайт: prominchyky.com.ua

посмотреть на Погляд