Різдвяна казка у Тернополі: День чудес, що запам’ятається надовго

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Від різдвяних свят кожна дитина чекає чогось незвичайного, казкового, чарівного. Усі ці дитячі сподівання виповняться, якщо ви купите для своєї дитини квиток на День чудес “Різдвяна казка” у сімейному клубі «Промінчики».

Впродовж 3-х годин діти віком 4-8 років прийматимуть участь у добрій, чарівній казці, де головними героями є одинока бабуся (відьма, але зовсім не зла) і Янгол. Ця казка не залишить нікого байдужими – ні дітей, ні дорослих. Початок казки – театр тіней, продовження – ляльковий театр на ширмі, а завершення – “живі” актори.

Під час казки діти активно допомагатимуть бабусі готуватися до Різдва – прикрашатимуть ялинку, робитимуть справжнє різдвяне печиво, а ще гратимуться у веселі зимові ігри.

На згадку про “Різдвяну казку” діти зроблять паперового янгола на ялинку, а на завершення – смакуватимуть різдвяним печивом, зробленим власноруч. І, звичайно ж, колядуватимуть!

На малят 1, 6-4 роки чекає День чудес «Різдвяне диво». Діти опиняться у казковій країні мишенят і допомагатимуть Мишці-кухару готувати обід. Ще малята будуть шукати втрачений рецепт печива “Різдвяне щастя”. А знайшовши рецепт, власноруч (і трішечки з допомогою мам) зроблять смачне різдвяне печиво, яким потім смакуватимуть із запашним чаєм.

І звичайно ж, як завжди, буде багато ігор, пісень і танців, нових сенсорних коробок, творчих майстер-класів.

Ці незвичайні різдвяні Дні чудес надовго запам’ятається вашим дітям.

;

Телефонуйте 067-353-1432 і запишіть свою дитину на свято!

Наш сайт: prominchyky.com.ua

посмотреть на Погляд