У США пенсіонер виграв у лотерею 326 мільйонів доларів

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Колишній директор нью-йоркської школи Гарольд Даймонд зірвав джекпот у лотереї Mega Millions, ставши володарем виграшу в розмірі 326 мільйонів доларів, найбільшого за всю історію розіграшів у Нью-Йорку, повідомляє телеканал ABC News.

Як розповів 80-річний викладач, який пішов на пенсію в 1995 році, виграшний квиток він придбав випадково на місцевій заправній станції за 10 доларів. "Ми з дружиною їхали в Мідлтаун, щоб пообідати після участі в голосуванні в день виборів, але погода змусила нас змінити плани", - сказав він.
Про те, що його квиток виявився виграшним, пенсіонер дізнався наступного дня. "Я пішов грати в гольф на наступний день і хлопці в будівлі клубу говорили про виграшний квиток, який був куплений на заправній станції на трасі 302, і я подумав - зачекайте-но, я теж купив там квиток вчора ввечері", - зазначив Даймонд.
Колишній директор школи і його дружина отримали чек на суму понад 130 мільйонів доларів - саме така сума залишилася після вирахування податків та одноразової виплати - на тій самій заправці, де придбали щасливий квиток. Гроші, отримані в результаті виграшу, пенсіонер планує витратити на сім'ю. Також він має намір "зробити внесок у розвиток місцевого співтовариства".
Квитки лотереї Mega Millions продаються в США з 1996 року. Саме цій лотереї належить найбільший в історії країни джекпот, сума якого в 2012 році склала 656 млн доларів.
посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)