Московський суд продовжив арешт Сенцова до 11 квітня

Московський суд продовжив арешт Сенцова до 11 квітня

Gazeta.ua

Український режисер Олег Сенцов залишиться під вартою до 11 квітня. Рішення виніс Лефортовський суд Москви.

Про це повідомляє УНІАН.

"Лефортовський районний суд Москви задовольнив клопотання слідства і продовжив до 11 квітня 2015 року термін утримання під вартою українського режисера Олега Сенцова.

Таке рішення винесла суддя Маргарита Котова", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що адвокат Олега Сенцова Володимир Самохін звернувся до суду з проханням залучити до справи документи консульського відділу при посольстві України в РФ, в яких зазначається, що законодавством України не передбачена норма про автоматичне припинення громадянства у разі одержання іншого громадянства.

У свою чергу Олег Сенцов перед початком засідання підкреслив, що є громадянином України.

Крім того, захисник наголосив, що до Сенцова як громадянина України не було допущено консула.

"Він вважає себе і є громадянином України, і був громадянином України у момент затримання, він має український паспорт, російського громадянства він в установленому порядку не приймав", - наголосив адвокат.

Володимир Самохін відзначив, що слідство не має доказів для тримання Олега Сенцова під вартою. За його словами, єдиним доказом є свідчення засудженого вже Геннадія Афанасьєва, який, на думку захисту, зацікавлений в обмові Сенцова для пом'якшення своєї відповідальності. Адвокат відзначив, що факти, які підтверджують слова Геннадія Афанасьєва, слідством не надані.

посмотреть на Gazeta.ua