Тернополяни можуть побачити “Різдвяне диво”. ФОТО

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Шопки, які виготовили школярі та дорослі тернополяни для міського конкурсу “Різдвяне диво”, можна оглянути в Українському домі “Перемога”.

- Тут зараз представлена тільки частина робіт, – каже Василь Кармазин. – Експозиція буде доповнюватися ще до 5 січня. Макети шопок будуть виставлені до Водохреща. 18 січня відбудеться нагородження переможців конкурсу, яких вибере компетентне журі. До виготовлення цих шопок долучилися учні шкіл, є окремі макети, які зробили дорослі тернополяни. Окремо будуть також вибрані кращі шопки, які встановлюють у храмах міста. Якщо для виробів, які представлені на виставці однією з умов був невеликий розмір шопки, то для шопок у церквах такого обмеження немає. Переможці цього конкурсу будуть нагороджені під час Параду вертепів, який проходитиме на Театральному майдані в січні. Для переможців передбачені грошові винагороди. Загальний призовий фонд конкурсу становить 8 тисяч гривень.

Для виготовлення макетів шопок дорослі і малі тернополяни використали найрізноманітніші матеріали і техніки. Є вироби з дерева, глини, кукурудзяного листя, оргскла, паперу, ниток та інших матеріалів. Є персонажі у вигляді ляльок-мотанок та сплетені гачком, є сюжет намальований у вигляді вітражу. Деякі шопки додатково освітлені і мають музично-пісенний супровід.

Ольга Трач

Фото автора

посмотреть на За Збручем