Замок, де жив граф Дракула - найвідоміший замок Румунії у вражаючих фотографіях

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Сьогодні ми пропонуємо вам доторкнутися до таємничої історії замку Бран, в якому, за легендами, жив граф Дракула. Найвідоміший замок Трансільванії розташований у однойменному містечку Бран, що в 30 кілометрах на південь від міста Брашов. Бран лежить в дуже мальовничій місцині в Карпатах на кордоні з Валахією.

У XIX столітті замок став всесвітньо відомим завдяки роману "Дракула" ірландського письменника Брема Стокера. Легенда про вампіра графа Дракула зробила замок найвідомішим туристичним об'єктом Румунії.

Замок Бран був збудований у 1212 році як фортеця на шляху, котрий проходив через ущелину Рукар-Бран у Карпатах. За одними джерелами, замок був збудований на кошти місцевих мешканців, за іншими - на кошти асоціації купців.

Протягом своєї історії замок мав багато господарів. Спочатку він був у володіннях господаря Мірчі Старого, а потім належав Габсбургам. За переказами, тут ночував легендарний воєвода Влад Цепеш-Дракула в періоди своїх походів, а ліс, що оточує замок Бран, був улюбленим місцем полювання Цепеша. За іншою версією, його катували в підвалах замку турецькі вороги. Тому замок Бран і називають замком Дракули.

посмотреть на Gazeta.ua