Окупований Крим знов повністю знеструмлений

Український Тиждень

Станом на 26 грудня знеструмленими залишилися всі населені пункти півострова, включаючи Армянськ, куди заходить окрема тупикова високовольтна лінія електропередач (ЛЕП). Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Згідно з повідомленням, так званий “міністр енергетики” Криму поки не пояснив причини відключення.

За даними джерела в ГУП РК "Крименерго", на час відключення лінія ЛЕП Каховка - Титан /Армянськ/ перебувала в ремонті, а три лінії одночасно погасили, включаючи ЛЕП, яка постійно живила Крим у випадках ремоту на інших.

При цьому власна генерація наразі обмежена Камиш-Бурунською ТЕЦ - Сімферопольська ТЕЦ досі в ремонті, а Сакська не синхронізована на випадок аварійних відключень.

Судячи з усього, після закінчення ранкового піку напруги мобільні газотурбінні електростанції також були зупинені, оскільки перетікання з України без обмежень становить достатні для Криму 650 МВт.

Нагадаємо 24 грудня прес-служба "ДТЕК Крименерго" повідомила, що 2 магістральні лінії електропередач, що живлять Крим, були вимкнені.

За словами міністра енергетики та вугільної промисловостіУкраїни Володимира Демчишина, Крим періодично відключатимуть від світла.

посмотреть на Український Тиждень