За одну фуру на кримському кордоні беруть хабар у 40 000 гривень

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Хабар у 40 тисяч гривень беруть українські митники за в'їзд на територію Криму однієї фури із нелегальним товаром. Про це Gazeta.uaрозповіла кримчанка Єлизавета Богуцька.

"Багато хто з моїх читачів пишуть, що платять неймовірні хабарі за провезення товару. Це меблі, продукти, одяг. 40 000 гривень за фуру. Українські митники не просять, але чекають, доки їм запропонують. Обурюються. Коли я цікавлюся законністю провезення товару, виявляється, що "Їм же жити якось треба, тому й провозять нелегальний товар", - розказує жінка.

"Якщо ви провозите товар або багаж законно, якщо у вас оформлені всі документи, то при пропозиції вам дати хабар, що надійшов від посадової особи, відразу поцікавтеся його прізвищем, ім'ям, займаною посадою, постарайтеся сфотографувати або зняти відео. Як мінімум, запам'ятайте нагрудний номер. Потім можете сміливо писати скаргу. Запевняю вас, вона не залишиться без уваги. Ну і цілком це прізвище можете озвучити в інтернеті.

Але якщо ви самі провозите незаконний товар, то чому митниця повинна надходити з вами законно? Якщо ви платите 40 тисяч гривень, то абсолютно точно, ваш товар ще більш незаконний", - коментує Богуцька.

посмотреть на Gazeta.ua