У сімейному гніздечку Кейт Міддлтон можна зустріти привида

Facebook
ВКонтакте
share_fav

У маєтку, де зараз живуть спадкоємець британського престолу принц Вільям з дружиною і сином, колись жив Генрі Ворпол, священик, якого жорстоко стратили у віці 37 років. Жив він у цьому маєтку в кінці шістнадцятого століття, однак досі час від часу з'являється в монаршій резиденції.

Постраждав Генрі, як це часто траплялося в той час, за віру. І з цієї причини в 1970 році його зарахували до лику святих мучеників Господніх. Його довго катували в Тауері, після чого повісили і четвертували. Незважаючи на те, що церква піднесла мученика, його душа ще не знайшла спокій, і час від часу з'являється в коридорах колишнього помешкання, також часто його спостерігають в саду маєтку.

До того, як переїхати в Анмер-Холл, Кейт і Вільям були попереджені, що будуть жити не одні, однак вінценосну пару це не турбувало, а Вільям так і зовсім звик жити пліч-о-пліч з примарами. У старовинних багатовікових замках, які англійці змогли зберегти до наших днів у чудовому стані, примари - не рідкість. Наприклад, в Букінгемському палаці, який був побудований на місці монастиря, вони з'являються настільки часто, що прислуга і мешканці вже звикли до такого симбіозу.

посмотреть на Gazeta.ua