Російська армія витратить на переозброєння половину бюджету

Facebook
ВКонтакте
share_fav
Міністерство оборони Росії в 2015 році витратить більше половини бюджету на державну програму озброєння, пише газета Известия з посиланням на джерело у військовому відомстві.

Російська армія вже отримала 38 міжконтинентальних балістичних ракет, 250 літальних апаратів і 280 одиниць бронетехніки.

Всього на оборонні витрати в наступному році Росія планує витратити 3,3 трильйона рублів (понад 60 мільярдів доларів), 1,74 трильйона з яких (52%) підуть на закупівлю і модернізацію військової техніки.

"Частка витрат на військову техніку в структурі нашого бюджету збільшується з року в рік - з 37% у 2013 році до прогнозованих 58,8% у 2017-му", - зазначили у відомстві.

Як розповів газеті помічник міністра економічного розвитку Росії Олена Лашкина, питання про можливі зміни оборонного бюджету ще не закритt - остаточне рішення буде прийнято до кінця року.
Російські Сухопутні війська в наступному році очікують нові бронетранспортери і модернізовані танки Т-72Б3 (основний бойовий танк). Ракетні об'єднання Південного і Східного військових округів отримають два комплекси Іскандер-М

ВПС отримають радіолокаційні комплекси, маловисотні радіолокаційні станції, зенітні ракетні системи С-400 і зенітні ракетно-гарматні комплекси Панцир-С.

Чорноморський флот отримає сторожові кораблі, підводні човни і патрульні кораблі. Крім того, до складу сил постійної готовності увійде атомний підводний човен Володимир Мономах.

Нагадаємо, 13 грудня повідомлялося, що Росія внесла у військову доктрину пункт про неядерне стримування.
посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)