Астролог розповів, що чекає на Україну у 2015 році

Facebook
ВКонтакте
share_fav

У наші плани на життя вносить зміна ситуації в країні

Це буде дуже важкий рік. Жити легше не стане. Закулісні ігри політиків призведуть до небажаного розвитку подій. Чиновники держави забудуть про простих людей і викличуть у них серйозне невдоволення. Тенденція зубожіння населення буде зростати. Стрімкі зміни торкнуться практично всіх - у когось це буде бізнес, у когось відносини, у когось - робота. Рішення ухвалювати доведеться швидко, і ціна питання буде велика. Масові заворушення знову - дуже ймовірні. Революції не буде. Ситуація в країні стабілізується.

До чого призведуть реформи уряду?

Реформи уряду спровокують масові протести людей по всій країні. Уряд не зможе знайти нічого кращого, ніж вирішувати свої проблеми за рахунок народу. Коли бідні стануть ще біднішими, можна чекати початку соціального конфлікту.

Чи буде введений безвізовий режим для українців?

Європа чекає від України конкретних кроків в реформах. Захід дещо розчарується в нашій державі й буде ухвалювати не дуже приємні рішення для нас. В ЄС дуже бояться наших біженців, потік яких може хлинути при відкритті кордонів. Прийняття рішення щодо запровадження безвізового режиму з ЄС для українців можливе десь наприкінці 2015 року. Очікується, що Європа на деякий час віддалиться від проблем України.

Що очікує економіку?

Відновлення економічного зростання не очікуються . Навесні розпочнеться глибока фінансово-економічна криза. Вийти з такого становища буде дуже важко. Фінансова допомога МВФ та ін. організації не стабілізує курс валют. Курс валюти прогнозується 1 долар США – 50 грн. Від України будуть вимагати сплати боргів. Доходи людей будуть мізерні. Народ буде бідніти.

Чи буде Україна - членом НАТО?

Політики та дипломати багато будуть вести гучних діалогів, але Україну в НАТО не бачать.

Яких результатів очікувати на місцевих виборах?

Пройде час. Народ стомиться від обіцянок, неефективних реформ. І на місцевих виборах своїм вибором здивує не тільки політиків, а суспільство - зробить несподіваний вибір. Переможцями не стануть популісти як зазвичай, а люди, які покажуть себе в добрих вчинках.

Якою буде політична атмосфера в державі?

Багато політиків будуть продовжувати риторику війни. Рейтинги провладної партії будуть падати. У Раді навесні очікується розкол коаліції, значними зусиллями президента коаліція збережеться. Скоріш, всього таки пізніше сформується нова коаліція. Опозиція зміниться, появиться новий лідер, зміниться програма партії. Міністри та заступники часто будуть мінятися. Це уряд увійде в історію, як уряд - бідності. Зорі говорять про те, що нинішній парламент не пропрацює весь термін. Десь через рік-два суспільство захоче нову Раду. Парламентарі до останнього будуть боротись за свою роботу, але їх очікує крах - безробіття. З’явиться на арені нова людина зі своєю командою, яка змінить країну : життя покращить, буде мати дипломатичний успіх у відносинах з іноземними чиновниками, стабілізує курс. Країна почне оживати.

Що чекає українців ?

Обіцяних високих зарплат і соцзабезпечення ніхто не дочекається. Ціни зростатимуть, добробут погіршиться. Безробітних стане більше, негараздів, пов’язаних з браком грошей, у кожного буде ще більше. Соціальне напруження зростатиме, і люди готові до змін. Зорі передрікають серйозні народні хвилювання. Виникатимуть протести, мітинги в кожному куточку країни.

Наприкінці весни Україна почне налагоджувати відносини з Росією.

Припиниться кровопролиття. Донбас буде у складі України. Багато людей буде повертися у свої домівки, на рідну землю. Відбудовувати і повертати до життя Схід будуть самі жителі і олігархи, які мають там бізнес. Події, які відбуваються в державі призведуть до погіршення соціального і психологічного стану українців.

Між олігархічними кланами розпочнеться запекла війна, виграє – український народ. Олігархів поменшає.

Розпочнеться активне розслідування подій на Майдані Незалежності та загибелі Небесної сотні. Багато буде відкриватись кримінальних справ щодо публічних осіб, які причетні до злочинів в країні. Справжні обличчя винних осіб в подіях на Майдані побачить суспільство і буде приголомшено здивоване. Винні понесуть кримінальне покарання відповідно до чинного законодавства, утекти не встигнуть.

Ще очікуються регіональні зміни клімату в Україні. З середини літа почнуться погодні катаклізми. В одній частині спека - будуть пожари, в другій дощі - повені. Урожай буде мізерним. Це зумовить зменшення експорту аграрної продукції, нанесе збитки сільськогосподарському сектору, негативно відзначиться на економіку.

Рік закінчиться гарними новинами. Все налагодиться.

посмотреть на DailyUA