США закрила для своїх літаків небо на Сімферополем та Дніпропетровськом

Український Тиждень

Федеральне управління цивільної авіації США заборонило своїм літакам польоти над Сімферополем та Дніпропетровськом задля попередження потенційної небезпеки. Про це йдеться у розпорядженні Федерального управління цивільної авіації.

Документ набуває чинності з 29 грудня 2014 року.

"Федеральне управління цивільної авіації вважає ці дії необхідними задля попередження потенційних небезпек для людей і повітряних суден, що використовуються для таких польотів" - зазначається в документі.

"Конфлікт, що триває у регіоні, являє собою серйозну загрозу для цивільної авіації у цих зонах" - наголошується у розпорядженні.

Як приклад, відомство США наводить катастрофи у липні 2014 року – збитий український Ан-26 у Луганську та малайзійський Boeing з 298 пасажирами на борту.

Таким чином документ вносить зміни до розпорядження №113, прийнятого в квітні, згідно з яким були заборонені польоти на більшій частині Сімферопольської зони. З набуттям чинності поправок американські авіаперевізники не зможуть літати по всій Сімферопольській а також Дніпропетровській зонах.

Нагадаємо, раніше Державіаслужба закрила аеропорти Дніпропетровська, Запоріжжя та Харкова з міркувань безпеки.

посмотреть на Український Тиждень