Нардеп Люшняк відродив “хоптянівщину” в Гусятинському районі

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Мова йде про примусовий збір коштів з підприємців та аграріїв на різного роду благі наміри, якими, як відомо, встелена дорога до пекла. Схоже, що стати пілотним в цьому проекті Густинському району допомогли певні напрацювання сімейства Хоптянів. Саме в цьому районі на проект «Милосердя», під приводом підтримки одиноких та перестарілих громадян, банда Януковича в добровільно-примусовому порядку регулярно викачувала з кошти з бізнесу. Кожен був повідомлений скільки і як регулярно він має здавати.

Люшняк Побер Удар ТернопільСхоже на те, що після обрання нардепом Микола Люшняк взявся за «освоювання» нових територій і відновлення старих схем.

Розвіявшись в бійці з сотником Майдану Парасюком в Верховній раді новоспечений нардеп відправився 18 грудня 2014 в Гусятин де отримав гроші які під патронатом його найближчого соратника Михайла Савчука колишні штабісти, які перетворились на координаційний центр допомоги АТО, цілий тиждень збирали з фермерів та бізнесу довівши, як в часи Хоптяна, кожному хто скільки має здати. Оскільки акція виявилась вдалою команда Люшняка вирішила зробити її регулярною. Підприємцям довели що збір коштів буде проводитися ЩОМІСЯЧНО! Також було доведено з кого яку суму вони бажали б за потрібне отримувати.

Всіх з нас хто хоче здійняти галас відразу ж звинувачують в небажанні підтримувати АТО.

Незрозуміло чому весь район де діють десятки центрів допомоги АТО має здавати кошти в селищну раду Гсятина Михайлу Савчуку, навіть якщо він діє під патронатом Миколи Люшняка?

Іван Ткачук

посмотреть на За Збручем